Mød teamet

Mød teamet i KS Værktøj / KS Toolstore Maribo og Rødbyhavn

Alle henvendelser bliver behandlet hurtigst muligt, med svar inden 24 timer på hverdage.

Alle henvendelser der måtte komme i weekender og på helligdage, bliver behandlet hurtigst muligt, den første hverdag derefter.

  • IMG_9514_Cut_500x500_web
    Bjarne Hansen
    Direktør
    bjarne@ksv.dk
    Tlf. 54760607
    Mob. 40322472
  • IMG_9517_Cut_500x500_web
    Niels Andersen
    Daglig leder
    niels@ksv.dk
    Tlf. 54760602
    Mob. 20230982
  • IMG_9520_Cut_500x500_web
    Jimmy Jønch
    Salg & indkøb
    jimmy@ksv.dk
    Tlf. 54760601
    Mob. 21206472
  • IMG_9523_Cut_500x500_web
    Brian Wede Andersen
    Sælger
    brian@ksv.dk
    Tlf. 54760605
    Mob. 23303472
  • IMG_9539_Cut_500x500_web
    Nikolaj Høj Rasmussen
    Sælger
    nikolaj@ksv.dk
    Tlf. 6150 8526
    Mob. 5476 0618
  • IMG_9528_Cut_500x500_web
    Gert Rasmussen
    Sælger
    gert@ksv.dk
    Tlf. 54760611
    Mob. 24232764

 

  • IMG_9553_Cut_500x500_web
    Jørgen Keis Hansen
    Salg & Indkøb
    Beklædning
    jorgen@ksv.dk
    Tlf. 3133 3904
  • mette
    Mette Karlson
    Salg & indkøb
    Beklædning
    mette@ksv.dk
    Mob. 53604202 
  • IMG_9510_Cut_500x500_web
    Sussi Heising
    Tryk & Lager
    tryk@ksv.dk
    Mob. 5360 1711
  • IMG_9496_Cut_500x500_web
    Jette Pedersen
    Bogholderi
    jette@ksv.dk
    Tlf. 54760613
    Mob. 3131533
  • IMG_9526_Cut_500x500_web
    Gert Schiller
    AGA/Chauffør
    gas@ksv.dk
    Mob. 20875253
    Mob. 20219045
  • IMG_9536_Cut_500x500_web
    Brian Rasmussen
    Web/Media/Chauffør