Mød teamet

Du er naturligvis altid velkommen til at ringe til os, tlf. nr. (+45) 5478 3472.

Telefonerne er åbne Mandag - Torsdag: 07:00 - 16:00. Fredag: 07:00 - 15:00.
Du er selvfølgelig også velkommen til at kontakte os via email:ks@ksv.dk

Alle henvendelser bliver behandlet hurtigst muligt, med svar inden 24 timer på hverdage.

Alle henvendelser der måtte komme i weekender og på helligdage, bliver behandlet hurtigst muligt, den første hverdag derefter.

  • bh
    Bjarne Hansen
    Direktør
    bjarne@ksv.dk
    Tlf. 54760607
    Mob. 40322472
  • na
    Niels Andersen
    Daglig leder
    niels@ksv.dk
    Tlf. 54760602
    Mob. 20230982
  • jj
    Jimmy Jønch
    Salg & indkøb
    jimmy@ksv.dk
    Tlf. 54760601
    Mob. 21206472
  • ba
    Brian Wede Andersen
    Sælger
    brian@ksv.dk
    Tlf. 54760605
    Mob. 23303472
  • nhr_1
    Nikolaj Høj Rasmussen
    Sælger
    nikolaj@ksv.dk
    Tlf. 6150 8526
    Mob. 5476 0618
  • gr
    Gert Rasmussen
    Sælger
    gert@ksv.dk
    Tlf. 54760611
    Mob. 24232764
  • gs
    Gert Schiller
    AGA/Chauffør
    gas@ksv.dk
    Mob. 20875253
    Mob. 20219045
  • jp
    Jette Pedersen
    Bogholderi
    jette@ksv.dk
    Tlf. 54760613
    Mob. 31315332
  • mk
    Mette Karlson
    Salg & indkøb
    Tøj & Sko
    mette@ksv.dk
    Mob. 53604202 
  • br
    Brian Rasmussen
    Web/Media