Kundeservice

Du er naturligvis altid velkommen til at ringe til os, tlf. nr. (+45) 5478 3472.

Telefonerne er åbne Mandag - Torsdag: 07:00 - 16:30. Fredag: 07:00 - 15:00.
Du er selvfølgelig også velkommen til at kontakte os via email:ks@ksv.dk

Alle henvendelser bliver behandlet hurtigst muligt, med svar inden 24 timer på hverdage.

Alle henvendelser der måtte komme i weekender og på helligdage, bliver behandlet hurtigst muligt, den første hverdag derefter.


  • Thomas Rasmussen
    Daglig leder
    thomas@ksv.dk
    Tlf. 54760614
    Tlf. 31333904

  • Niels Andersen
    Salg & indkøb
    niels@ksv.dk
    Tlf. 54760602
    Mob. 20230982

  • Jimmy Jønch
    Salg & indkøb
    jimmy@ksv.dk
    Tlf. 54760601
    Mob. 21206472

  • Lisette Fornitz
    Salg & indkøb
    Tøj & Sko
    lisette@ksv.dk
    Mob. 53604202 


  • Brian Wede Andersen
    Sælger
    brian@ksv.dk
    Tlf. 54760605
    Mob. 23303472

  • Gert Rasmussen
    Sælger
    gert@ksv.dk
    Tlf. 54760611
    Mob. 24232764

  • Bjarne Hansen
    Sælger
    bjarne@ksv.dk
    Tlf. 54760607
    Mob. 40322472

  • Gert Schiller
    AGA/Chauffør
    gas@ksv.dk
    Mob. 20875253
    Mob. 20219045

  • Jesper Baltzer
    Lager
    jesper@ksv.dk
    Tlf. 54760604
    Mob. 29294085

  • Jette Pedersen
    Bogholderi
    jette@ksv.dk
    Tlf. 54760613
    Mob. 31315332

  • Mette Karlson
    Tøj/Trykkeri
    mette@ksv.dk
    Mob. 53601711 

  • Brian Rasmussen
    Web/Media

  • Søren Jensen
    Adm. Direktør
    soren@ksv.dk
    Tlf. 3175 7804