Kontakt & Åbningstider

Du er altid velkommen til at kontakte os på telefon 54783472 eller mail ks@ksv.dk

Vores åbningstider er: Man-tors 7-16.30 & fredag 7-15.00
Adresse: KS Værktøj A/S - A. Steen Nielsens vej 1 - 4930 Maribo


Kenneth Sørensen
Direktør
kenneth@ksv.dk
Tlf. 54760600
Mob. 40156472
        
Niels Andersen
Salg & Indkøb
niels@ksv.dk
Tlf. 54760602
Mob. 20230982
        
Jimmy Jønch
Salg & indkøb
jimmy@ksv.dk
Tlf. 54760601
Mob. 21206472
        
Thomas Rasmussen
Salg & indkøb
thomas@ksv.dk
Tlf. 31333904

       
Inger Øllegaard
Salg & indkøb - Tøj & Sko
inger@ksv.dk
Tlf. 54760603
Mob. 22135667





Lars Leman

Sælger
lars@ksv.dk
Mob.
91892128


Peder Olsen
Sælger
peder@ksv.dk
Mob. 40462606


Gert Rasmussen
Sælger
gert@ksv.dk
Mob. 24232764


Bjarne Hansen
Sælger
bjarne@ksv.dk
Mob. 40322472





Gert Schiller
Chauffør
gas@ksv.dk
Mob. 20875253
Mob. 20219045




Jesper Baltzer
Lager
jesper@ksv.dk
Mob. 29294085



Klaus Juliussen
Lager
klaus@ksv.dk
Mob.
53604202


Jette Pedersen
Bogholderi
jette@ksv.dk
Mob. 31315332









































Produktoversigt: